Prekių apskaita – skenuojam, skaičiuojam, tvirtinam.

Naudojama įranga

UAB „Prekių apskaita“ yra sukūrusi savo individualią inventorizacijų sistemą, kuri leidžia atlikti inventorizacijas kuo įmanoma tiksliau ir tobuliau. Ši sistema apima veiklos strategiją, inventorizacijos valdymą, racionalų resusrsų paskirstymą, inventorizavimo, programinę įrangą. Jos pagalba mes galime efektyviai vykdyti skaičiavimus, stebėti ir kontroliuoti visą inventorizacijos eigą neatitraukiant darbuotojų dėmesio. 

Vienu metu galime atlikti kelias ar daugiau inventorizacijų naudodamiesi didelio pajėgumo serveriu ir joje esančia specialia inventorizacijos programa, kuri padeda paskirstyti kopiuterio resursus pagal poreikį. Taip pat galime dirbti su didelės apimties duomenų bazėmis, darbui su kurioms reikia didelių kompiuterio resursų. Mobilus ir 4G internetas ledžia mums maksimaliai padidinti interneto greitį, kuris mums reikalingas darbui su serveriu. Mes taip pat naudojame ir kitą profesionalią įrangą: skenerius-kaupiklius SYMBOL, kompiuterius MacBOOK, spausdintuvus SAMSUNG.
Nuolat tobulėjame

Bendradarbiavimas su naujais partneriais Lietuvoje ir užsienyje mums leidžia nuolat tobulėti.

Plačiau >>>

Pamąstymams ...

Sėkmė - labai svarbi verslo dalis, galbūt net pati svarbiausia. Verslininkas privalo tikėti sėkme, o geriausi verslininkai anksčiau ar vėliau išmoksta sėkmę sukurti.

Bo Peabody

© UAB „Prekių Apskaita“, 2010
Sprendimas: Kostas